Vítáme v týmu novou kolegyni Romanu Hertlovou

ROZHOVOR s Romanou Hertlovou

Jak jste se dozvěděla o skupině IQ Group a GoBrand?

Rozhodla jsem se, že se přestěhuji do Prahy a najdu si práci ve stavebním oboru. Reagovala jsem na nabídky práce, rozesílala jsem CV a chodila na pohovory. Byla jsem pozvána také do společnosti IQ Projects.cz s.r.o., která je součástí skupiny IQ GROUP.

Pohovor probíhal velmi neobvykle. První co mě zarazilo, byla avízovaná délka,  cca 4 – 6 hodin. Na pohovoru bylo několik dalších uchazečů a dostali jsme zadáno, abychom zpracovali stavební projekty, vypracovali různé testy vč. osobnostního testu MBTI.

Proč jste se rozhodla pracovat pro IQ Group?

Při diskusi na pohovoru jsem dostala trochu jinou pracovní nabídku, která mne naprosto nadchla – Sales Representative. I když mám stavební vzdělání mou vášní je obchod a marketing, ráda potkávám zajímavé lidi a ráda je navzájem propojuji, aby mohli být ještě úspěšnější. Společnost a všichni lidi, se kterými jsem se potkala, mě ihned padli „do oka“. Velká energie, nadšení, profesionalita, se kterou jsme se nikde jinde nesetkala a až fanatická angažovanost jednotlivých členů týmu.

Jak můžete byt přínosná pro společnost IQ Group?

Jsem spolehlivá, komunikativní, prý pozitivně působím na lidi (smích), jsem cílevědomá a ráda vyhrávám a dotahuji věci do konce. Proto si myslím, že s lidmi z IQ Group mohu být velmi úspěšná a tím být prospěšná jak firmě tak jejím klientům.

Proč si myslíte, že si IQ Group vybrali právě Vás?

Těžká otázka…Myslím, že je to spíše otázka na manažera (smích)…

Odpovídá výkonný ředitel (R.J.): Romana dopadla velmi dobře se svými výsledky při našem pohovoru. Dokonce možná vůbec nejlépe. Ale já i kolega (zástupce vlastníka CEE Investmensts Limited) – oba jsme cítili, že maximální přínos Romany a její dlouhodobá motivace leží v rovině obchodu a marketingu. Tomu odpovídá zejména její osobnost, schopnosti, energie, ale také její dosavadní excelentní výsledky z vysoké školy.